PENILARGE 60 tab Tabletki Nowej Generacji

PENILARGE - 60 tab - Tabletki Nowej Generacji


PENILARGE - 60 tabletek na powiększenie penisa -Doskonałe rozwiązanie
!

 
Penilarge - działanie potwierdzone w łożku
Penilarge to kombinacja naturalnych składnikow, ktora dzięki swojej sile pomoże Ci wywrocić życie seksualne dosłownie do gory nogami. Wielotorowe działanie sprawia, że budujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.
Związki zawarte w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, ktory w trakcie pobudzenia działą niczym pompa powiększająca jego objętość. W jaki sposob? Regulują metabolizm tlenku azotu.

Tabletki Penilarge


Za badania nad tlenkiem azotu w 1998 roku trzech amerykańskich naukowcow Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komorki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem bodźcow wytwarzają cząsteczki tlenku azotu (NO), ktore następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Powoduje to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do rozszerzenia naczynia oraz zwiększenia przepływu krwi.
To jeszcze nie wszystko, składniki zawarte w Penilarge wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.
Ponadto naturalnie stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jest to głowny hormon regulujący męską seksualność, odpowiada za poziom libido, ukrwienie i prawidłowe funkcjonowanie narządow płciowych. Kształtuje sferę emocjonalną poprzez formowanie takich cech jak zdecydowanie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność.
Eleuterozydy zawarte w żeń szeniu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogolne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres. Ponadto taka kombinacja składnikow ma działanie antyutleniające, chroni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm.
*wg raportu przeprowadzonego przez serwis www.penis.com.pl
Penilarge gwarantuje Ci najlepszy efekt powiększaniaTeraz najbardziej efektywny suplement na rynku jest w zasięgu Twojej ręki (i portfela).

Tabletki na potencję


Specjalnie dla naszych klientow sprawdziliśmy relację efektywność/cena najpopularniejszych suplementow do powiększania penisa.
PENILARGE
PENIS XL
Magna RX
ProSolution Pills
cena
149,90 zł
149,90 zł
198 zł
257 zł
skuteczność
koszt miesięcznej kuracji
149,90 zł
149,90 zł
198 zł
257 zł
liczba pigułek
60 szt
60 szt
-
30 szt
szybkość działania
1 mc
2 mc
2 mc
5 mc
polecany przez lekarzy
polski konsultant telefoniczny
atesty unijne
działa
pozytywnie
na potencję
*wg raportu przeprowadzonego przez serwis www.penis.com.pl
Penilarge - klucz do rozwiązania męskich problemow
Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemow jest na wyciągnięcie ręki.
Związki czynne zawarte w Penilarge:
pomagają regulować gospodarkę hormonalną
wspomagają układ krwionośny
zwiększają dopływ krwi do członka
działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy
Penilarge na powiększenie penisa. Tabletki swoją niezwykłą skuteczność zawdzięczająefektowi synergii, uzyskanemu dzięki odpowiedniej proporcji i najwyższej, ciągle doskonalonej jakości.
Penilarge to rewolucyjny suplement diety oparty na naturalnych ziołowych składnikach, ktory pomoże Ci powiększyć członka do rozmiaru, na ktory zasługujesz.
Unikalna formuła Penilarge
Sekretem Penilarge jest dopracowana w najmniejszych szczegołach receptura. Jego komponenty, to naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm.
Preparat ten jest suplementem diety, ktory wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, ktore mają pozytywny wpływ na poprawe życia seksualnego. Sprawdź Skład:, żeby zapoznać się z pełna listą składnikow.

Składniki Penilarge:
Aby poznać szczegołowe działanie składnikow Penilarge
L-ARGININA
to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związkow takich jak tlenek azotu (ktorego jest prekursorem), agmatyna . To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje środbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku, a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.
BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)
jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus wspomaga zwiększać produkcję testosteonu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mozgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może powodować kłopoty ze snem.
Informujemy, że ze względu na opinię Głownego Inspektoratu Sanitarnego ze składu został usunięty składnik epimedium.
MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.)
to drzewo potencji' pochodzące z dorzecza Amazonki, zawiera olejki eteryczne, sterole roślinne, triterpeny, muirapuamine kluczowy alkaloid regulujący napięcie mięśni gładkich w ciałach jamistych, seskwiterpeny, monoterpeny i alkaloidy. Roślina ta jest od wiekow stosowana przez rdzennych mieszkańcow Brazylii przy leczeniu obniżonej potencji oraz libido, silny afrodyzjak. Poprawia kondycje seksualną i dodaje energii. Badania wykazały większą skuteczność wyciągu z kory Muiry puamy nad Johimbą!
Muira puama zapobiega także osłabieniu organizm, działa kojąco na stres i zmniejsza wypadanie włosow. Skutki uboczne nie są znane.
PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)
wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat posiada także właściwości przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Obniża napięcie mięśni gładkich drog moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Palma Sabalowa działa moczopędnie, wykrztuśnie. Ma właściwości odmładzające. Skutki uboczne nie są znane.
ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)
ten znany już w medycynie chińskiej gatunek eleuterokoka zawiera eleuterozydy pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, zwiększają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogolne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania szkodliwych metabolitow. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco. Ponadto pomaga w stanach zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Pomocniczo w zaburzeniach krążenia oraz przy osłabieniu popędu płciowego. Przeciwwskazania: Żeń-szenia syberyjskiego nie powinny stosować osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, nerwowe, cierpiące na bezsenność oraz kobiety w ciąży. Nie zaleca się przy stosowaniu preparatow hormonalnych.

Składniki w 2 tabletkachpełna lista składnikow
wapń 210mg, L-Arginina 200mg, kroskarmeloza sodowa, Methocel F-4, żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcs senticosus), Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), palma sabalowa (Sabal serrulata), buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris), celuloza (błonnik), stearynian magnezu, krzem. di
Pełna kuracja Penilarge(tabletki+krem)
Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: tabletek i kremu. Dzięki połączeniu tabletek naturalnie wpływających na wzrost penisa od wewnątrz oraz kremu działającego bezpośrednio na skorę penisa pierwsze efekty odczujesz niespodziewanie szybko.
Dlatego polecamy Ci oferty, gdzie możesz kupić zarowno zestawy, jak i same tabletki czy krem Penilarge.
Penilarge 50ml krem Zestaw Penilarge 60tab + 50ml krem
Pierwsze efekty mogą się pojawić już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji!

A na co możesz liczyć poźniej? Do lepiej ukrwionego penisa mocniej docierają wszystkie bodźce seksualne.
Erekcja jest twardsza i większa, a wraz z nią zwiększy się powierzchnia z jaką twoj członek będzie nacierał na ściany pochwy partnerki.
Efektem działania Penilarge będzie zwiększona stymulacja, większa satysfakcja i kosmiczne orgazmy.
Jeśli erekcja utrzymuje się, wydzielane są inne mediatory rozszerzające naczynia oraz następuje skurcz mięśni krocza. Ciśnienie w ciałach jamistych przekracza zazwyczaj 150 mm Hg , co umożliwia odbycie stosunku.
Wraz ze wzrostem erekcji wzrośnie także jej sztywność i gotowość to działania. Sprawdź jak to jest!

Zapewnij przyjemność i lepszą penetrację swojej partnerce.
Penilarge - wielki efekt już na stałe
Możesz przyzwyczaić się do nowego rozmiaru, ponieważ Penilarge zwiększając ciśnienie krwi zmieni Twoj rozmiar już na stałe.
Regularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, ktore wraz z czasem rozszerzają się i powiększają swoj rozmiar.
Certyfikaty Penilarge
Penilarge posiada certyfikaty potwierdzające jego legalność na terenie Europy. Sprawdź:
Certyfikat 1
Certyfikat 2
Czytaj więcej o Penilarge...
Czy rozmiar ma znaczenie?
Badania seksuologiczne prowadzone na całym świecie potwierdzają, że nieudane życie seksualne to głowna przyczyna rozpadu związkow.
Intensywna więź seksualna, pomaga budować trwałe i satysfakcjonujące relacje między partnerami. Jednym z fundamentalnych elementow zdrowych i udanych stosunkow jest pozytywna relacja męskości i kobiecości.
Mowi się, że żyjemy w wieku kryzysu męskości. Kobiety coraz części narzekają na brak męskości u partnerow. Okazuje się, że rozmiar członka ma znaczenie nie tylko dla mężczyzn.
Większy i grubszy penis podczas stymulacji pochwy sprawia kobiecie większą przyjemność.
Satysfakcja seksualna, scala związki, pozwala na szczęśliwsze życie w ogole
Duży członek zwiększa pewność siebie, pozwala się skupić na zmysłowym i uczuciowym aspekcie aktu seksualnego
Stereotypy kulturowe nie biorą się znikąd, tak po prostu jest. Nie dziwi zatem męska obsesja rozmiaru.
Dzięki Penilarge będziesz mogł ze swoją partnerką wykonywać więcej pozycji seksualnych, ktore wcześniej ze względow fizycznych nie były osiągalne.
Penilarge w trosce o Twoją seksualność:
Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, ale jest rownież modyfikowana przez czynniki środowiskowe. Czynniki, ktore mogą w znacznym stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:
dieta
uwarunkowania kulturowe
zanieczyszczenia środowiska
ekspozycja na związki chemiczne
stres
Niedobor testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz większą grupę mężczyzn. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządow płciowych, w tym problemow ze wzwodem i wielkością członka.
Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, ktorzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich narządow, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją. Niepełna męskość była źrodłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w niedługim czasie.
Na funkcjonowanie członka ma wpływ wiele powiązanych elementow. Dlatego najlepsze skutki daje kompleksowa kuracja.
Wzwod zaczyna się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, ktory wysyła impuls do narządow płciowych. Penis jest zbudowany z pary rownoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego tworzącego żołądź prącia oraz opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu przez komorki środbłonka i przez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice rozszerzają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.
Jednocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Rezultatem tych zmian jest powiększenie i sztywność prącia.
Większa satysfakcja i pewność siebie
Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę.
Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czy aby na pewno sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?
Czy jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka a uczucie to podkopuje twoją samoocenę?
A przecież niewiele trzeba, by moc poczuć się pewnym swojej siły i naturalnej mocy!

Dlaczego Penilarge zyskał miano Lidera
?
Penilarge to produkt wysokiej jakości, ktory w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku środkow jest w pełni naturalny.
Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z zioł uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbior i obrobka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementow diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Zasłużył sobie na miano lidera
bo wiemy, że jest to produkt, ktoremu można ufać.
Penilarge jest bezpieczny, a w jego skład wchodzą wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia. Sprawdź sam jak to jest być dumnym ze swej męskości razem z nową formułę Penilarge.

Specyfikacja: Penilarge
Zawartość: 60 tabletek
Łączna masa netto: 36,3g.
Stosowanie: Penilarge
Stosuj 1-2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej.
Penilarge to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zrożnicowanej diety. Penilarge nie jest zalecany dla osob chorych na wątrobę i cukrzykow (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdzycowych naczyń serca i mozgu oraz osob przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).
Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penilarge powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogolne właściwości tego suplementu.

Penilarge tabletki
Ocena: 4,7 / 5 w opariu o 61 ocen klientów
od 149,90Dostępny
Opis produktu: Penilarge to niezwykle skuteczne tabletki powiększające i pogrubiające penisa.

Sposób przechowywania tabletek Penilarge

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Możliwe skutki uboczne Penilarge
Penilarge to gwarancja naturalności i jakości działania. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i skuteczność, wybierz Penilarge.
Nie należy stosować suplementu diety Penilarge w przypadku nadwrażliwości na ktorykolwiek ze składnikow, u osob poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorob wątroby.
Jeśli cierpisz na nadciśnienie, masz nieregularny rytm serca lub jakiekolwiek zmiany miażdżycowe przed zażyciem Penilarge skonsultuj się z lekarzem.
Możliwe działania niepożądane przy przedawkowaniu:
występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty)
bole głow
możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi
bezsenność lub senność
Oferujemy Ci upusty cenowe przy zakupie większej ilości sztuk
Penilarge - 1 opakowanie w cenie 149,90zł
Penilarge - 3 opakowania w cenie 299,90zł - 1 opakowanie GRATIS
Penilarge - 7 opakowanie w cenie 599,90zł - 3 opakowanie GRATIS
Penilarge - 1 opakowanie w cenie 49,90zł
Zestaw Penilarge - 60tab + 50ml krem w cenie 179,90zł - Oszczędzasz 30zł
Zestaw Penilarge - 120tab + 50ml krem w cenie 289,90zł - Oszczędzasz 60zł
Penilarge+ Gel 150ml - Oszczędzasz 30zł
/* */

Więcej informacji

PENILARGE 60 tab Tabletki Nowej Generacji PENILARGE - 60 tab - Tabletki Nowej Generacji

Inne artykuły z kategorii Powiększanie Penisa

*BATHMATE CLEANING KIT + GRATIS
Cena:60.00 zł
3op. PENILARGE - 60tab GRATIS!
Cena:299.90 zł
7op. PENILARGE - 180tab GRATIS
Cena:599.90 zł
ANDROEXTENDER + Comfort Kit
Cena:399.90 zł
ANDROEXTENDER - Powiększanie o jakim marzyłeś
Cena:349.90 zł
ANDROEXTENDER PREMIUM
Cena:399.90 zł